Pościele

Kolorowe pościele do sypialni

Łóżko to jedno z najważniejszych mebli w domu. Zapewnia zdrowy sen i odpoczynek, także w ciągu dnia. Wygodny, drewniany stelaż to dopiero początek urządzania sypialni. Poza materacem, kołdrą i poduszką ważna jest także pościel. Zwracasz uwagę na jej kolorystykę przed zakupem? Sprawdź także, z czego jest wykonana. Dobry wybór poprawi komfort wypoczynku, zapewniając właściwą cyrkulację powietrza. 

Pościel przyjemna w dotyku i łatwa w pielęgnacji

Interesuje cię pościel satynowa? A może uważasz, że bawełna jest lepsza? Nasze propozycje pogodzą gusta różnych osób. Każdy materiał ma inne właściwości, ale nasze propozycje są uniwersalne. Łatwo je wypierzesz i wyprasujesz bez obawy o kolorystykę tkanin. Polecamy komplety dopasowane do różnych rozmiarów pościeli. Mają wygodny zamek błyskawiczny, który usprawnia ich zakładanie i ściąganie. Oferta obejmuje także komplety z motywami świątecznymi.

Różnica między satyną, a bawełną satynową

Satyna posiada w swoim składzie włókna bawełniane, ale jedna jej strona ma splot atłasowy. To sprawia, że jest tak gładka i śliska w dotyku. Tymczasem bawełna satynowa posiada splot w tak zwaną "kratkę" lub "romb", a nie splot atłasowy. To największa różnica pomiędzy satyną, a bawełną satynową.

Włącz filtr

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło